amsterdam appartementen - amsterdam woonboten - appartementen in amsterdam House-Boat Hotel Amsterdam

Charterboat B070 ***

Amsterdam staat bekend om haar grachten en haar waternetwerken en -systemen dus er is eigenlijk geen betere manier om Amsterdam te ontdekken terwijl u op een boot verblijft. Deze Charter was oorspronkelijk een vrachtschip (1931) en in 2010 is zij getransformeerd tot een woonschip die van alle moderne faciliteiten en gemakken is voorzien, terwijl de unieke en originele details bewaard zijn gebleven.

Deze boot is daarnaast ook uniek omdat er 10 tot 12 gasten kunnen verblijven. De lichte eetkamer heeft een grote eettafel en een bar met een wijnkoeler. Bij aankomst liggen er alvast 2 flessen wijn voor u klaar. In de gezellige lounge is er een openhaard en een moderne roestvrij stalen keuken. Ook is er een grote flatscreen met vele, zowel Nederlandse en internationale, kanalen. En er is een tweede televisie in de 'kapiteins lounge' en er is internet.

Op de boot zijn er 5 slaapkamers (en in de woonkamer is er nog een slaapbank), 2 mooi ontworpen douches die oplichten bij natuurlijk licht en er is zelfs een kleine sauna. De boot ligt in een moderne en trendy buurt wat vroeger het oude havengebied was. Naast de prachtige architectuur die deze buurt te bieden heeft, vindt u er talloze cafés, restaurants en winkeltjes en u kunt in de buurt fietsen huren. Ook bent u snel bij vele bezienswaardigheden, zoals het Nemo, de Stopera, het Scheepvaartmuseum en Artis. Prijzen van tochten hangen mede af van de olieprijs en u kunt dit en de mogelijkheden nadat u gereserveerd heeft, met de kapitein bespreken.

Read more

Gastenboek:

15 mei 2013
Perfect for small groups
by Maxim Müller

I was there with my class (9Persons)
It was just perfect.

22 februari 2013
What a fantastic place to stay!
by Ceri Thomas

We had a great stay on Charterboat B070. It is really easy to get to from the centre using bus no 48. The boat itself is stylish and spacious. The kitchen is very well equipped and the bedrooms are cosy. I highly recommend staying here. Casper, the captain was a great host too.

16 januari 2013
Adventurous living on the water
by Diana Barnes

A large group of our extended family had an adventurous long weekend to celebrate a Dad/Grandad's birthday, based on this well-equipped boat. We did a bit of our own cooking, and there was everything we could need and plenty of crockery. The little café 'Bagels and Beans', almost opposite, was a good find, and the shops are not too far away. Some bedrooms had more places to put stuff than others, but that made it more of an experience of life on the water! 'Captain' Casper was very helpful.
Definitely recommended.

Alle commentaren »
Reserveren

Alle accommodaties: